Skip Navigation
 

free style

Naszyjniki dla chłopaka

Nowoczesne materiały takie jak stal, srebro, kauczuk, linki jubilerskie dają nieograniczone możliwości w tworzeniu unikalnych form w męskiej biżuterii. Dzięki temu współczesna biżuteria dla mężczyzn jest niezwykła i zachwyca swoim designem. Biżuteria z XXI wieku to nie tylko domena kobiet. Świecidełka i błyskotki stały się rarytasem również dla mężczyzn, który dbają o swój wizerunek i codzienny look.

Naszyjniki męskie z kolekcji Free Styl to nietypowe formy wykonane ze srebra pr. 925. Część z nich wykonanych jest na regulowanym jubilerskim woskowany sznurku. Daje on możliwość regulacji długości. dzięki temu możesz nosi go bliżej lub dalej od szyi. Kieł, koło zębate to ozdoby wręcz stworzone dla Panów. Teraz możesz na co dzień cieszyć się niezwykłą męską biżuterią marki For-men.

Jeśli nie wiesz jak dobrać dodatki do ubioru zawsze możesz zobaczyć i podpatrzeć na stronach z męską modą. Blogerzy i blogerki nieustannie podpowiadają i tworzą dla Was swoje stylizacje. Zestawiają najbardziej pożądane ubrania z modnymi akcesoriami - dzięki temu możesz od razu zobaczyć jak dany model wygląda w parze z konkretną bluzką czy spodniami.
Pamiętaj, że możesz bawić się modą. Nie muszą być to ponure i nudne stylizacje. Poeksperymentuj, baw się, a na pewno odnajdziesz swój ulubiony styl i radość z kreowania własnego wizerunku.
 

fang

fang

naszyjnik męski - kieł
regulowany sznurek śr. 1,8mm
srebro pr. 925 (6,1 gram)

 

fang bold

fang bold

naszyjnik męski
rzemień/kauczuk 4mm (do wyboru)
srebro pr. 925 (7,7gram)

 

free time

free time

męski naszyjnik - na dziś
regulowany sznurek śr. 1,8mm
srebro pr. 925 3,75 gram)

 

koło zębate

koło zębate

koło zębate na szyję
regulowany bawełniany sznurek
srebro pr. 925 (8,2 gram)

 
1
drukuj stronę