Skip Navigation
 

classic

Biżuteria męska ze srebra

Biżuteria to niewątpliwie bardzo pożądany w ostatnim czasie element męskiego ubioru. Coraz częściej mężczyźni odchodzą od tradycyjnego krawata czy spinek do mankietów. Jednakże te drugie w nowoczesnej formie zachwycają swoją różnorodnością i pomysłowością. Mężczyźni nie muszą być już skazani na oklepane, tradycyjne modele. W ofercie sklepów internetowych można znaleźć wzory rodem z filmów i gierek komputerowych. Nie jest już problemem dostanie spinki do koszuli z logo ulubionego bohatera czy swoją własną grafiką.
Jaka biżuteria męska jest odpowiednia dla Ciebie?
Coraz częściej widzimy mężczyzn którzy zastępują swój ulubiony łańcuszek z krzyżykiem bardziej współczesnymi motywami. Naszyjnik to super dodatek na co dzień. Marka For-men oferuje naszyjniki męskie klasyczne, jak i te bardziej wykwintne z większą ilością srebra i elementów ozdobnych. To ty wybierasz ten w swoim stylu. Na prostym kauczuku w wybranym kolorze możesz także zawiesić swoją ulubioną zawieszkę i wisiorek. Naszyjniki możemy wykonać z kauczuku jubilerskiego w kolorze czarnym, białym lub brązowym. Jeśli naszyjniki nie są w twoim stylu możesz zawsze wybrać bransoletkę męską i zastąpić swój ulubiony zegarem czymś nowym i bardziej oryginalnym.

Teraz możesz cieszyć się biżuterią srebrną w przystępnych cenach i w nowoczesnych kształtach. Możesz dopasować długość do swoich potrzeb i zestawiać elementy według własnego projektu.
 

klasyczny - pojedynczy

klasyczny - pojedynczy

Dyskretny męski komplet
kauczuk lub rzemień 4mm
srebro pr. 925 (3,1 gram)

 

klasyczny - normal

Klasycznie męski komplet
kauczuk lub rzemień 4mm
srebro pr. 925 (5,3 gram)

 

klasyczny - oval bold

Klasyczny komplet (oval cut)
12,3 gram srebra pr. 925
możliwy grawer
możliwy grawer

 

klasyczny - bold

Klasyczny komplet
14,4 gram srebra pr. 925
możliwy grawer
możliwy grawer

 
1
drukuj stronę